رضاییان: هرجا که دلم بخواهد می‌روم

رضاییان: هرجا که دلم بخواهد می‌روم

[ad_1]

ایلنا: بازیکن سابق سرخ‌پوشان که با دریافت رضایت‌نامه از باشگاه جدا شده به شایعات عدم اتمام کارش با پرسپولیس واکنش نشان داد.
در حالی که گفته می‌شود رامین رضاییان برای پیوستن به باشگاه جدید باید رضایت باشگاه پرسپولیس را بگیرد اما رضاییان در جلسه‌ای که با حضور علی پروین و مسوولان پرسپولیس برگزار شد با پرداخت 300 میلیون رضایت‌نامه‌اش را از این باشگاه گرفت و بازیکن آزاد محسوب می‌شود.
گفتنی است، این 300 میلیون علاوه بر 700 میلیون بدهی باشگاه به او است که رضاییان به این باشگاه بخشیده است. این بازیکن با دریافت رضایت‌نامه بازیکن آزاد محسوب می‌شود و هیچ شرطی مبنی بر عدم بستن قرارداد از سوی باشگاه پرسپولیس برای او گذاشته نشده است و تنها شرط این تیم این است که رضاییان بر علیه باشگاه پرسپولیس مصاحبه نکند.
رامین رضاییان در این خصوص گفت: با کادر فنی تیم ملی تمرین می‌کنم تا برای پیوستن به لیگ اروپا آماده باشم. فصل نقل و انتقالات تابستانی اروپا هنوز شروع نشده است و با شروع نقل و انتقالات مذاکرات صورت جدی به خود خواهد گرفت. 
وی افزود: اولویت اول، دوم و سوم من اروپا است. من بازیکن آزاد هستم و تحت قرارداد هیچ باشگاهی نیستم و برای تصمیم‌گیری آزاد عمل خواهم کرد.

[ad_2]

توسطadmin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *