نکاتی درباره‌ی «نصب وان حمام»

نکاتی درباره‌ی «نصب وان حمام»

سپتامبر 25, 2017 دسته‌بندی نشده by admin

[ad_1]

وبسایت چیدانه : امروزه استفاده از وان حمام در دکوراسیون حمام طرفداران خودش را دارد. اگر در فکر بازسازی حمام خود هستید و قصد استفاده از وان حمام را دارید در این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر در این رابطه با یکدیگر گفتگو کنیم.

 نصب وان حمام، باور کن اینجوری بهتره!
طبیعتا برای نصب وان حمام احتیاج به مواد ضد آب دارید. در ابتدای کار، از متخصصان بپرسید که آیا به خوبی وان را به دیواره می چسبانند یا خیر.

در رابطه با عمق وان حمام، بسته به میزانی که در نظرتان هست می توانید وان حمام مختلفی را در نظر داشته باشید.

 
 نصب وان حمام، باور کن اینجوری بهتره!
اگر در حمام خود، فضای کافی دارید می توانید برای جدا کردن فضاهای آن از یک درب شیشه ای استفاده کنید. این کار امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. طبیعتا با نصب یک در شیشه ای در داخل حمام، کمی  هزینه بیشتری را باید صرف نمایید. اگر می خواهید در هزینه ها صرفه جویی کنید می توانید به دنبال یک پنل دیواری شیشه ای تک باشید که در کنار وان حمام شما قرار می گیرد.

برای کسانی که درد زانو و مفصل دارند و یا کمردرد آزارشان می دهد استفاده از وان حمام می تواند گزینه بهتری باشد.

نصب وان حمام، باور کن اینجوری بهتره!

نکته: اگر می خواهید کودکان خود را در وان حمام بشورید در کنار خود وان از یک دوش نیز استفاده نمایید.

راه های بسیاری برای طراحی دکوراسیون حمام و وان حمام وجود دارد، اما لازم است قبل از آن با پیمانکار خود مشورت نمایید. فراموش نکنید که در فضای حمام خود باید از مواد ضدآب استفاده نمایید.

وان و جکوزی باید مطابق استاندارد و الزامات تعریف شده کارخانه بسته بندی شوند و به شکلی بارگیری و حمل شود که از خرابی و آسیب دیدگی احتمالی محصول و اجزای آن (موتور، متعلقات و شیرآلات و سیستم های الکترونیکی و …)‌ جلوگیری گردد.

 
 نصب وان حمام، باور کن اینجوری بهتره!
در هنگام بازکردن بسته بندی محصول به خوبی دقت کنید تا از آسیب دیدن لوله ها، شیرآلات و سیستم های حرارتی و ماساژ و الکتریکی و الکترونیکی و سایر متعلقات آن جلوگیری نمایید.
اطمینان حاصل کنید که شیرآلات و اتصالات مربوطه مناسب وان شما هستند و پنل و زیرآب وان و جکوزی و زیردوشی کاملا فیکس و محکم بوده و از نفوذ آب به اجرای الکترونیکی محصول جلوگیری می نماید.

در زمان نصب، محل موردنظر را برای نصب وان آماده نمایید و به اندازه دقیق کابین حمام، سطح طبقه، ولتاژ برق، سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و تصفیه توجه کنید.

[ad_2]

توسطadmin