کلاسیک بودن را از «رالف لارن» بیاموزیم!

کلاسیک بودن را از «رالف لارن» بیاموزیم!

[ad_1]

 مجله منزل – فاطمه افشاریان: در سال 1987 میلادی، مجموعه خانگی «رالف لارن» رونمایی شد و از آن زمان تاکنون بسیاری در پی اجرای سبک کلاسیک او بوده‌اند. رالف لارن در تاریخ به‌عنوان اولین طراح مدی شناخته می‌شود که یک مجموعه خانگی کامل را نیز راه‌اندازی نمود. سبک لوکس او در کالای خواب، حوله، فرش، دیوار پوش و رومیزی خود نشان داد که ترکیبی بدون تاریخ انقضاء و دقیقا مناسب یک ‌خانه آمریکایی را خلق می‌نمودند.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
 
در سال‌های بعد، رالف لارن مجموعه خانگی دست‌ساز و ماهرانه‌ای از مبلمان، نورپردازی، فرش و بالاخره در سال 1995 مجموعه رنگ رالف لارن را معرفی کرد. امروزه این مجموعه خانگی، تمام عناصری را که این طراح به آنها شناخته می‌شود ترکیب می‌کند: نوآوری محصول، رنگ، نفیس بودن، جزئیات دقیق و رویکردی هیجان‌انگیز به محصولات خانگی متناسب با سبک زندگی.

این پارچه‌ها از جنس رالف لارن هستند!

با آوردن عناصری مانند پارچه مخمل کبریتی، پارچه‌های چهارخانه، چرم، چوب‌هایی با برش‌های سخت و غیرظریف و تابلوی نقاشی از یک اسب زیبا می‌توانید ظاهر برجسته و اصیل رالف لارن را در خانه خود داشته باشید.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
رنگ رالف لارن چیست؟
وقتی رنگ‌های کلاسیکی مثل آبی ارتشی و قرمز پخته در پارچه‌های چهارخانه ترکیب می‌شوند به‌خوبی یادآور سبک رالف لارن هستند. میز گرد صبحانه‌خوری کوچکی را تصور کنید که پتوی پشمی چهارخانه با این ترکیب رنگ روی آن انداخته‌شده و گلدانی به شکل یک جام پیروزی شکوهمند در مرکز آن قرار گرفته است. چنین منظره‌ای امضایی از سبک رالف است.
مبلمانی به این سبک
عناصر لوکس کلاسیک مثل مبلمانی که پارچه‌اش از پارچه‌های سنتی لباس مردان (پارچه نخی تیره با راه‌راه‌های باریک سفید) الهام گرفته‌شده، می‌تواند فضای شما را به سطح بالایی ارتقاء دهد.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
مدرن به سبک رالف لارن
اگر می‌خواهید فضای شما مدرن، اما به سبک رالف لارن باشد، کافی است با پالتی تک‌رنگ، جزئیات طراحی‌شده و رگه‌هایی از فریبندگی این سبک را مهمان‌ خانه مدرن خود کنید.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
طبیعت رالف لارن در خانه
ظاهر کلاسیک فضای تابستانی رالف لارن را به یاد بیاورید. حالا آن باغچه را به درون خانه آورده و با یک تابلوی وینتیج زیبا از گیاهان سبز، همان حس و حال را در فضای خود داشته باشید.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
دریا و رالف لارن چه سنخیتی دارند؟
یکی از دکوراسیون‌هایی که به‌خوبی می‌تواند یادآور حضور رالف لارن در فضای شما باشد، فضایی با زمینه دریایی است، شبیه به صحنه‌هایی از درون کشتی‌های شیک و سطح بالا با میز و صندلی مخصوص نویسندگی و عناصر روستیک که پس‌زمینه آنها با رنگ آبی مخصوص رالف لارن (آبی ارتشی) پوشیده شده باشد.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
یک سافاری دیدنی با رالف لارن
نام سافاری بدون شک به گوشتان آشنا است؛ سفرهای اکتشافی در آفریقا. حال اگر بخواهید آن حال و هوا را در فضای خود داشته باشید، کافی است مبلمانی از پوست حیوان و نقشه‌ای سوخته بر دیوار خود نصب کنید. این نوع چیدمان یکی دیگر از علایق رالف لارن بود.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها
جزئیات، جزئیات، جزئیات
نقش‌های لاجوردی آسیایی روی گلدان‌های چینی، یکی از جزئیات زیبایی است که برای فضایی با سبک رالف لارن بسیار مناسب است. اثاثیه وینتیج، سنگ، تیرهای چوبی که در سقف نمایان هستند و یک قالی پرز کوتاه مانند فرش سیسال می‌تواند تکمیل‌کننده سبک رالف در خانه شما باشد.
 
 سبکی برای اصیل‌پسندها

 
برای تهیه مجله منزل می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور و برای خرید نسخه الکترونیک از وب سایت  taaghche.ir اقدام نمائید.

ضمنا برای اشتراک نسخه چاپی مجله منزل روی تصویر زیر کلیک کنید:

معجزه رنگ در خانه های ایرانی

[ad_2]

توسطadmin